Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


До уваги споживачів — юридичних осіб!

05.07.2017, 11:33

До уваги споживачів – юридичних осіб!

КП ПОР «Полтававодоканал» вкотре звертає увагу ! Самовільне підключення до мереж водопостачання може привести до виникнення надзвичайної ситуації по забрудненню , засміченню систем питного водопостачання і бути небезпечною для життя і здоров’я людини, а несплата за послуги – загрозою зриву технологічних процесів підготовки води та відведення стоків.

Варто відзначити, що при виявленні порушень з боку юридичних осіб підприємство має право вживати радикальні заходи – обмеження водопостачання.

За останні два місяці підприємством виставлено претензій за безоблікове, самовільне користування системами водопостачання та водовідведення на загальну суму 825,6 тис.грн. у відповідності до вимог чинного законодавства. Нарахування за порушення проводяться згідно пунктів 3.3 , 3.4 « Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» за пропускною спроможністю труби вводу.

Для врегулювання своїх відносин з підприємством, звертайтеся в службу обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал»: вул. Спаська, 9, тел.: 50-96-69

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» особи, винні в самовільному підключенні до об’єктів та систем питного водопостачання та водовідведення, притягаються до відповідальності згідно з законодавством України.

Служба обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал»

Інші новини