Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


До уваги споживачів, які користуються послугами зводорозбірних колонок

09.10.2015, 11:19

Станом на 1 жовтня 2015 року на балансі КП ПОР «Полтававодоканал» по м. Полтаві знаходиться 521 вулична водорозбірна колонка. Заборгованість абонентів, які користуються послугами з водорозбірних колонок, за фактично спожиті послуги водопостачання перед підприємством дуже велика. У зв’язку з тяжким фінансовим станом на підприємстві утримувати колонки у належному стані та надавати якісні послуги без надходження вчасної та повної оплати за спожиту воду в подальшому буде надзвичайно важко..

Підприємство звертається до абонентів, які мають заборгованість, в терміновому порядку розрахуватись за отримані послуги водопостачання та укласти договір в разі його відсутності.

Щоб запобігти безконтрольному використанню та втратам води, КП ПОР «Полтававодоканал» готує ряд заходів по закриттю та демонтажу багатьох водорозбірних колонок міста.

Абонентам, які користуються такими колонками потрібно звернутися до КП ПОР «Полтававодоканал» з приводу отримання технічних умов, виготовлення проектної документації та приєднання до інженерних мереж КП «Полтававодоканал».

Прес-служба КП ПОР «Полтававодоканал».

Інші новини