Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


До уваги споживачів, які користуються послугами вуличних та дворових водорозбірних колонок загального користування!

28.08.2019, 14:05


Станом на 1 серпня 2019 року споживачі послуг КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» водопостачання яких передбачено від вуличних та дворових водорозбірних колонок загального користування заборгували підприємству за фактично спожиті послуги холодного водопостачання 3595,59 тис. грн..

У зв’язку з тяжким фінансовим станом на підприємстві , надання послуг в подальшому без вчасної оплати в повному обсязі є неможливим. Щоб запобігти безконтрольному використанню та втратам води, КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» готує заходи по закриттю та демонтажу більшості водорозбірних колонок міста.

З метою запобігання відключення ВРК загального користування, підприємство звертається до абонентів - боржників в терміновому порядку погасити заборгованість за фактично спожиті послуги водопостачання , укласти (переукласти) Договір про надання послуг та оплачувати послуги готівкою або в безготівковій формі на рахунок Водоканалу не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим.

Середньомісячна вартість послуг на 1 зареєстровану особу користувача послуг вуличної водорозбірної колонки загального користування становить – 18,76 грн..

Середньомісячна вартість послуг на 1 зареєстровану особу користувача послуг дворової водорозбірної колонки загального користування становить – 67,55 грн.

Служба обліку та реалізації КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»

Інші новини