Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


До уваги споживачів — населення!

11.11.2016, 09:04

До уваги споживачів – населення!

Повірка приладів обліку води за гроші – незаконна!

У зв’язку з тим, що останнім часом до КП «Полтававодоканал» почастішали звернення споживачів щодо повірки лічильників, служба обліку та реалізації комунального підприємства повідомляє:

планова повірка приладів обліку води для населення проводиться безкоштовно.

З 01.10.2016 року затверджений тариф НКРКП № 1413 «Про внесення змін до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16 червня 2016 року №1141» зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 01.09.2016 року №1206/29336 та № 1414 «Про внесення змін до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 листопада 2015 року №2868» зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 01.09.2016 року №1207/29337.

На підставі вищезазначеної постанови, до складу чинного тарифу, з 01.10.2016 року включаються у тому числі і витрати на проведення планових періодичних повірок, монтажу, демонтажу, розпломбування, транспортування, ремонту при проведенні планової повірки (за необхідністю), пломбування засобів обліку які належать фізичним особам - споживачам.

Постановою КМУ від 8 липня 2015 р. № 474 Про затвердження Порядку подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт встановлено процедуру повірки засобів обліку:

Періодичній повірці, обслуговуванню та ремонту підлягають засоби вимірювальної техніки, які введені в експлуатацію в установленому порядку.

Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок виконавців.

КП ПОР «Полтававодоканал» не пізніше ніж за місяць до настання строку проведення періодичної повірки засобу вимірювальної техніки або протягом трьох робочих днів з дня отримання відомостей про необхідність його ремонту інформує про це споживача.

Засіб вимірювальної техніки повинен подаватися на ремонт у місячний строк з дати отримання відомостей про необхідність його ремонту.

Споживач забезпечує у зазначений в повідомленні строк доступ представника КП ПОР "Полтававодоканал" до засобу вимірювальної техніки.

Якщо повірка непланова, або необхідно взяти на облік новий прилад обліку, то споживач оплачує рахунок за виїзд спеціаліста.

Інші новини