Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


День працівників житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення

20.03.2022, 08:00

Щодня, щогодини, щохвилини ми з вами, підтримуючи роботу систем життєзабезпечення міст, забезпечуємо затишок і комфорт у домівках та на вулицях.

Сьогодні усе це нищить ворог. Нам, як і кожному українцю, боляче. Болить нестерпно, але ми продовжуємо працювати – даємо (де це можливо) тепло та воду, газ та світло, прибираємо вулиці та вивозимо сміття, робимо ще чимало непомітних, але таких важливих справ!

Ми завжди у потрібному місці у потрібний час – ви помітили, що комунальників значно менше на локалізаціях аварійних ситуацій на мережах? Це тому, що наші працівники зараз у лавах Збройних Сил. І повірте: вони вміли працювати тут і знають, що робити, там!

Ті ж, хто в тилу, виконують свою роботу ще сумлінніше, працюючи і за тих, хто на передовій. А після відпрацьованих змін шиють рюкзаки/балаклави/рукавиці, перевозять вантажі і людей, рятують тварин, домовляються про гуманітарні вантажі…

Ми, працівники і ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення, завжди разом і воєдино з Україною! Ми працюємо! А професійне свято відзначимо обов`язково – щойно виженемо ворога з нашого спільного дому!

Все буде УКРАЇНА!

Генеральний директор

КП ПОР «Полтававодоканал»,

депутат Полтавської ОР

Василь ВОРОТИНЦЕВ

Інші новини