Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Делегація КП ПОР «Полтававодоканал» прийняла участь в міжнародній спеціалізованій виставці «Вода Тепло Будинок 2015»

21.09.2015, 11:24

Міжнародна спеціалізована виставка «Вода Тепло Будинок 2015» відбулася днями в Кіровограді. Понад 85 компаній взяли участь в цьому масштабному заході, серед них – полтавський водоканал. Фахівці підприємства мали змогу гідно представляти надбання водоканалу на окремому стенді, поділитися досвідом та перейняти нові цікаві моменти колег з інших міст чи країн.

Водночас, у межах заходу проходили науково-практична конференція, засідання круглих столів, робочих груп асоціації «Укрводоканалекологія». Подібні заходи сприяють налагодженню контактів з потенційними інвесторами, спілкуванню із закордонними експертами, зокрема з міжнародних фінансових установ.

На засіданні технічної ради Асоціації «Укрводоканалекологія» виступив очільник підприємства «Полтававодоканал» Кретович Олег Іванович з доповіддю на тему «Позонний контроль водопостачання у м. Полтава», яка викликала зацікавленість у колег з інших водопровідно-каналізаційних господарств.

П’ятнадцять навчальних закладів міста приймали у себе фахівців з різних водоканалів України, які провели відкриті уроки на тему «Місце і роль людини в діяльності житлово-комунального господарства». Фахівці полтавського водоканалу мали змогу поспілкуватися із студентами Кіровоградського медичного коледжу, розказавши їм про те, яким чином потрапляє вода до осель полтавців і порівнюючи із методикою подачі води в їхньому місті.

Організаторами спеціалізованого заходу виступили об’єднання профільних асоціацій житлово-комунальних господарств України, зокрема асоціація "Укрводоканалекологія», «Укртеплокомуненерго» та асоціація управителів житла спільно з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою.

« Енергетична незалежність, проблема вартості енергоносіїв, способи заощадження – теми, що особливо хвилюють Україну сьогодні. Не випадково зібралися три асоціації, бо вода, тепло і житло – це нерозривні поняття, це єдиний комплекс. Проблеми будуть, тому тут зібралися фахівці, щоб їх вирішувати, - зазначив президент асоціації «Укрводоканалекологія» Юрій Жерліцин.

Делегація КП "Полтававодоканал" на фоні представленого стенду

Делегація КП "Полтававодоканал" на фоні презентованого стенду.

Урочисте відкриття виставки

Урочисте відкриття виставки

Спілкування з колегами зі Львову

Виставкові стенди

Почесні гості виставки дегустують полтавську воду

Фахівці полтавського водоканалу проводять відкритий урок в медичному коледжі м.Кіровоград

Майбутнім медпрацівникам демонструють очистку води

Голова Кіровоградської ОДА разом з очільником КП "Полтававодоканал"

Виступ генерального директора КП "Полтававодоканал" на технічній раді асоціації "Укрводоканалекологія"

Виступ генерального директора КП "Полтававодоканал" на технічній раді асоціації "Укрводоканалекологія"

Виступ генерального директора КП "Полтававодоканал" на технічній раді асоціації "Укрводоканалекологія"

Інші новини