Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Чому життєво важливо сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення вчасно?

29.03.2022, 12:30

Майже Гамлетівське питання: платити чи не платити?

Скажете, зарплату обов`язково? І матимете рацію! Ми з цією тезою погоджуємося повністю і беззаперечно! Цілком усвідомлюючи те, як нам пощастило мати роботу, працюємо і за себе, і за колег, які захищають усіх нас на передовій, сподіваючись, що свій заробіток отримаємо. Хтось у іншій ситуації – або втратив роботу через війну, або хоч і працює, однак заробітку поки що не отримує.

Однак зарплати нашим працівникам, які забезпечують функціонування об`єкту критичної інфраструктури, відтак наші споживачі мають цілодобово послуги водопостачання та водовідведення, це лише частина проблеми. Головне те, що для забезпечення кожної оселі водою, її треба підняти спочатку з артезіанських свердловин (з глибини 700 м), наповнивши резервуари, потім подати в місто і підняти її до багатоповерхівок. Усе це роблять насоси, які працюють на електриці. Насоси ж забезпечують і якісне відведення стоків, електроенергія потрібна і для роботи наших очисних споруд. Тож аби купити життєво необхідну електроенергію, нам потрібні проплати за ті послуги, які кожен з нас уже отримав.

От давайте чесно: слава нашим ЗСУ і Б-гу, у Полтаві зараз спокійно. Ми увесь минулий місяць мали змогу пити якісну воду, купатися, мити посуд. Вода у наших оселях була, хоч майже 40% наших споживачів не сплатили за використані ще у лютому послуги. Зараз закінчується березень. Дуже сподіваємося, що проплати за надані нашим підприємством послуги зростуть – багато людей у Полтаві повернулися до роботи, тож мають можливість це зробити.

Наголошуємо: ми не вимагаємо віддати нам останнє. Однак те, чи буде вода у наших оселях, напряму залежить від того, чи сплачуємо ми за отримані послуги. Позиція ж «війна все спише» абсолютно неправильна – борги лише накопичаться…

Тримаймося! І дякуємо за сплату за використані послуги!

Інші новини