Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Відкрите обговорення необхідності встановлення тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

25.05.2021, 18:00

Через карантин сьогоднішнє обговорення тривало в режимі онлайн. Оголошення про проведення громадських слухань з`явилося на нашому сайті за 10 днів до дати проведення. Скарг чи пропозицій щодо тарифів за цей час не надходило.

«Перерахунок тарифів – це обов’язкова щорічна процедура. На жаль, про можливе здешевлення ще не йдеться: очікуємо зростання вартості на послуги в середньому на 18% за рахунок здорожчання деяких складових тарифу.

Серед основних чинників необхідності зміни тарифів у 2022 році – збільшення витрат на заробітну плату та податки. Рівень тарифів, за попередніми розрахунками, для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, у 2022 році складатиме 15 гривень 23 копійки за метр кубічний централізованого постачання води, а за метр кубічний централізованого водовідведення – 17 гривень 02 копійки», – пояснив заступник генерального директора з економіки та фінансів КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» Микола Третяк.

Нові тарифи діятимуть з наступного року після того, як їх затвердить Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Інші новини