Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Зустріч представників КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» та турецької компаніїї BETA ENGINEERING MANUFACTURING AND ERECTION ING

02.09.2021, 15:55

Попередня зустріч представників КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» та турецької компаніїї BETA ENGINEERING MANUFACTURING AND ERECTION ING щодо намірів про співпрацю відбулася 02 вересня 2021 року у Полтаві.

Учасники зустрічі від КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»: головний інженер Євген Забишний; заступник генерального директора з економіки та фінансів Микола Третяк; головний технолог Олександр Ніколенко.

Учасники зустрічі від BETA ENGINEERING MANUFACTURING AND ERECTION ING (представники, які презентують компанію на ринку України): Музафер Купе та Казим Дурмуш.

Компанія BETA ENGINEERING MANUFACTURING AND ERECTION ING зацікавлена у втіленні проектів щодо модернізації та оптимізації існуючих систем водопостачання та водовідвення як у Полтаві зокрема, так і на Полтавщині загалом.

У свою чергу, КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» має низку передпроєктів, цікавих для інвесторів.

На зустрічі йшлося про наміри створення партнерства для співпраці щодо спільного виконання проектів, що стосуються модернізації та оптимізації каналізаційних та водогінних мереж у місті Полтаві та Полтавській області. Сторони домовилися надати одна одній інформацію, необхідну для ефективної співпраці.

Інші новини