Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Водопровідний ввід у приватні домоволодіння має бути обладнаний приладом обліку води в точці приєднання на межі балансової належності

10.11.2021, 10:35

КП ПОР «Полтававодоканал» наполягає на терміновому обладнанні водопровідного вводу у приватні домоволодіння приладом обліку води в точці приєднання на межі балансової належності. Цього вимагають «Правила користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України».

А у Законі України «Про комерційний облік» сказано: використання питної води для поливу дворових і прибудинкових територій та зелених насаджень, інші витрати води для утримання будинків без засобів обліку не допускаються! Отож, маєте потребу, скажімо, влітку поливати чи то город, чи то клумбу – облаштуйте вузол обліку. Адже згідно із Законом – полив можна здійснювати лише через лічильник!

Відповідні повідомлення мешканці так званого приватного сектору уже отримують. За консультаціями та роз`ясненнями звертайтеся до нашої служби обліку та реалізації.

Контакти наших районних філій тут: /rajonni-filii/

Інші новини