Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Відновлено роботу артезіанської свердловини в Опішні

15.01.2021, 09:39

Це не висадка людей на Місяць від NASA, це – «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» в Опішні.

Послідовність подій:

Вийшла з ладу артезіанська свердловина на вул. Новій у Опішні. Вона експлуатується уже 30 років і є головною для забезпечення водопостачанням селища. Потужності резервної (додаткової) свердловини для подання необхідного об`єму води недостатньо. Новозбудована артезіанська свердловина на вул. Партизанській Водоканалу й досі не передана, відтак підприємство не має відповідних дозвільних документів, а тому експлуатує її не на повну потужність. Наслідок – велика частина селища залишилась без води.

Фахівці КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» терміново переобладнали свердловину, використавши насосний агрегат з резервного фонду, однак це дозволило збільшити її потужність лише на 20%. Для повного відновлення водопостачання у Опішні необхідно було «оживити» насосний агрегат, що вийшов з ладу. А для цього потрібні були комплектуючі деталі, яких у межах нашого регіону немає.

Звернулися за допомогою до колег з інших регіонів, і 11 січня о 15-й годині запчастини прибули до Полтави. Насосний агрегат негайно скомплектували і о 17:30 почали переобладнувати свердловину на вул. Новій. Роботи закінчили о пів на першу ночі 12 січня.

Однак це не дало бажаного результату: насосний агрегат не забезпечував роботу свердловини з відповідним дотриманням технічного регламенту. Роботи щодо повної заміни насосного агрегату тривали без перерви до ранку 14 січня.

Зараз артезіанська свердловина на вул. Новій у Опішні працює, забезпечуючи селище водопостачанням у повному обсязі. Працівники Опішнянської дільниці з експлуатації водопровідно-каналізаційного господарства ведуть постійний погодинний моніторинг роботи свердловини.

Дякуємо Опішні за розуміння! Радіємо разом з вами відновленню водопостачання!

Інші новини