Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


У Новий рік — без боргів!

28.12.2020, 12:24

Минає цей непростий 2020-й рік. За традицією, підбиваючи підсумки року, ми дякуємо вам усім за співпрацю, за небайдужість, за розуміння і навіть за критику – ми завжди прислухаємося до ваших побажань і намагаємося втілювати їх, аби покращити якість надання наших послуг.

Особлива подяка усім споживачам, які вчасно сплачують за водопостачання та водовідведення у цей складний для усіх нас час!

Ми не можемо припинити свою діяльність за будь-яких умов. «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» перейшов на дистанційне спілкування зі споживачами, але більшість наших фахівців і надалі працюють у режимі 24/7. Попри карантин, для вас щодня працюють наші лаборанти, інженери та оператори насосних установ, слюсарі, електрогазозварювальники, водії. Ці люди ліквідують наслідки аварій на водопровідних та каналізаційних мережах, працюють на наших очисних спорудах та забезпечують безперебійне водопостачання. А ще вони цілодобово та не зважаючи на погодні умови дбають, щоб у домівках кожного з нас була якісна вода.

Однак нині заборгованість населення перед КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» – понад 70 млн. грн. Саме цих грошей нам бракує для вчасної ліквідації аварійних ситуацій, підтримання у робочому стані виробничого устаткування, очищення стоків, закупівлі паливно-мастильних матеріалів, труб, запірної арматури. А що вже говорити про енергоносії! Наше підприємство – найбільший споживач електроенергії в місті, тож вкрай необхідно своєчасно розраховуватись за спожиту електроенергію, без якої не можуть працювати свердловини та обладнання насосних станцій.

Недоотримання коштів через неповну та несвоєчасну оплату жителями за послуги водопостачання та водовідведення ставить під загрозу спроможність підприємства своєчасно оплачувати роботу співробітників, забезпечувати виробничі процеси, зокрема оперативно ліквідовувати аварійні ситуації, усувати засмічення каналізації. Ми працюємо для вас в умовах карантину, нам треба сплачувати податки, купувати реагенти, труби, паливо, запчастини, дезінфекційні засоби тощо.

Разом з тим ми розуміємо, що не всі наші споживачі можуть оплатити водопостачання та водовідведення вчасно через непростий фінансово-економічний стан сьогодення та навантаження на сімейні бюджети при оплаті житлово-комунальних послуг, з інших поважних причин, тому ми завжди відкриті до співпраці. Пропонуємо вам зручний спосіб позбутись накопичених боргів – договір реструктуризації. Для його укладання алгоритм дій такий:

- звернутися до служби обліку та реалізації за адресою вул.Спаська 9 з оригіналами паспорта та ідентифікаційного коду;

- у службі обліку провести звірку розрахунків (за необхідності – надати платіжні документи для підтвердження оплат), надавшии поточні показники лічильника/ів (за їх наявності);

- у разі зміни власника або зміни кількості споживачів надати відповідні документи (договір купівлі-продажу, свідоцтво права власності, право на спадщину та ін.).

Зазначимо, що впродовж 2020 року можливістю реструктуризувати свою заборгованість, уклавши відповідні договори, скористалися понад 140 споживачів. Тож і ви не беріть старі борги в новий рік – розпочніть процедуру укладання договору реструктуризації вже зараз!

Закликаємо робити усі платіжні операції вчасно та дистанційно – через онлайн-сервіси, а також допомогти у цьому своїм старшим родичам та сусідам. Від ваших платежів залежить робота «Полтававодоканалу», а отже і безперебійне водопостачання та водовідведення у оселях кожного з нас!

Інші новини