Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Три десятки домогосподарств Опішні мають оновлене водопостачання

13.08.2020, 14:50

Три десятки домогосподарств Опішні мають оновлене водопостачання

Двісті метрів водогону – це багато чи мало? На перший погляд, всього-навсього дві стометрівки. А от мешканці Опішні, після того, як виникла загроза залишитися без централізованого водопостачання, вважають зовсім по-іншому.

Водогін у Опішні будували ще у 60-х роках минулого століття. Використовували тоді так звані «нафтові» труби. Думалося: це назавжди, адже більш якісного матеріалу у той час було і шукати годі. Однак навіть новіші матеріали з часом зіпсувалися.

Який вигляд мала водогінна труба, прокладена 33 роки тому – на фото.

Мешканка Опішні Катерина Момот розповідає:

«Два місяці тому у нас трапилася аварія – води було повно і у погребі, і скрізь. Ми не знали, за що хапатися! Нас врятував «Полтававодоканал». Вони не лише локалізували той жах, а і за два місяці повністю замінили аварійну ділянку водогону».

«Звісно, хто не стукає, тому не відкривають, – приєднується до розмови сусідка Людмила Гордієнко. – Стукали ми скрізь, і «Полтававодоканал» оперативно відгукнувся: поміняли гнилі труби водогону і ми тепер з водою – чистою і смачною!»

Самі мешканці Опішні теж не сиділи склавши руки, чекаючи, поки ділянку водогону замінять.

«Люди всіляко допомагали нашим працівникам, брали активну участь у заміні діялнки водогону, виконуючи підсобні роботи. Завдяки такій допомозі нам і вдалося вкластися у такий короткий термін», – пояснює генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев.

Вислухавши звернення чи не кожного мешканця, побуту якого стосувалася аварія на водогоні, керівник «Полтававодоканалу», не чекаючи ні від кого сприяння чи допомоги, ухвалив рішення про заміну 200 метрів труби. Фінансово такий крок був складним, але ж за ним – люди і їхні проблеми.

«Нині 30 домогосподарств Опішні знову мають у своїх оселях чисту воду, і це справді чудово! Однак чимало населених пунктів ще мають проблеми із водопостачанням, і у Опішні для нас ще багато роботи. Та все впирається в гроші. Саме тому я вчергове прошу наших споживачів вчасно сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення – саме це дозволить нам і далі робити такі добрі справи там, де ми обслуговуємо населення», – наголошує Василь Воротинцев.

Отож, на ділянці старого водогону в Опішні повністю замінено труби, люди знову мають воду в оселях. Лишилося лише облаштувати територію, на якій велися ремонтні роботи. До слова, дорожнє покриття траси Полтава-Гадяч, що пролягає через Опішню, абсолютно не постраждало – працівникам Полтававодоканалу вдалося повністю його зберегти. Що ж до благоустрою території, то з цим допоможе селищна рада. Принаймні, секретар Опішнянської селищної ради Юлія Масюк запевнила: це буде зроблено ще до початку осені.

Інші новини