Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Своєчасна повірка лічильників — запорука об`єктивного обліку спожитих обсягів води

17.08.2021, 15:00

Своєчасна повірка лічильників – запорука об`єктивного обліку спожитих обсягів води

Відповідно до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», робити повірку необхідно кожні 4 роки.

Для нових лічильників визначити дату повірки легко: додайте 4 роки до дати виробництва лічильника, що вказана в технічному паспорті приладу. Зважайте на те, що 4 роки слід відраховувати саме від дати виробництва, а не від дати встановлення лічильника!

Якщо ж прилад обліку періодичну повірку вже проходив, її дата зазначена у виданому вам свідоцтві. Про дату наступної повірки можна дізнатися і у «Особистому кабінеті фізичної особи» (розділ «Лічильники»), а також у щомісячних рахунках для оплати отриманих послуг водопостачання та водовідведення, які ви знаходите у своїх поштових скриньках.

ВАЖЛИВО! У той час, коли лічильник перебуває на повірці, нарахування здійснюються за середньомісячними показниками засобів обліку за попередні три місяці.

Для оформлення заявки на проведення робіт з розпломбування та повірки лічильників споживача необхідно звернутися за адресою: м. Полтава, вул. Спаська, 9 (служба обліку та реалізації) або за телефонами:

(0532) 61-28-21

(050) 403-03-75

(067) 549-92-67, вказавши дані власника помешкання, адресу та контактний телефон. Споживач забезпечує у зазначений день доступ представника нашого підприємства до засобу вимірювальної техніки.

Увага! Розпломбування (пломбування) лічильників виконуються винятково представниками КП «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»! Самостійно знімати пломбу на водомірному вузлі заборонено!

Тим часом зняти та встановити лічильники води на існуючому вузлі обліку абонент може власноруч або доручити це іншій особі. Повірку та ремонт лічильника води можна виконати в інших спеціалізованих лабораторіях міста після проведення розпломбування працівниками КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

Нагадаємо, що повірка лічильників є вимогою Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та необхідна для правильності нарахувань за використану воду. Термін повірки – 1 місяць. У цей період розрахунки проводимо за середньомісячним споживанням, а не за нормативом. Однак, якщо ви зняли лічильник, але не повірили його вчасно і не користуєтесь приладом обліку більш ніж місяць, нарахування за користування послугами водопостачання та водовідведення за період «більш ніж місяць» виконуємо на підставі показників загальнобудинкового лічильника, а якщо такого немає – згідно з нормами водоспоживання.

Інші новини