Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація
 

Шановні абоненти КП ПОР «Полтававодоканал»!

16.09.2019, 08:58

Звертаємось до Вас з переконливим проханням своєчасно та у повному обсязі оплачувати за спожиті послуги Водоканалу. Від цього залежать надійність та якість функціонування системи водопостачання та водовідведення нашого міста.

На сьогоднішній день заборгованість населення перед КП ПОР «Полтававодоканал складає понад 40 млн. грн.

Кошти, які надходять від Вас, мають цільове призначення: це ремонт та підтримання у робочому стані виробничого устаткування, очищення стоків, закупівля паливно-мастильних матеріалів, труб, запірної арматури тощо.

КП ПОР «Полтававодоканал» - найбільший споживач електроенергії в місті, тож вкрай необхідно своєчасно розраховуватись за спожиту електроенергію, без якої не можуть працювати свердловини та обладнання насосних станцій.

Недоотримання коштів, через неповну та несвоєчасну оплату жителями за послуги водопостачання та водовідведення, ставить під загрозу спроможність підприємства своєчасно оплачувати роботу співробітників, забезпечувати виробничі процеси, зокрема оперативно ліквідовувати аварійні ситуації, усувати засмічення каналізації. Дефіцит коштів створює перешкоду для подальшого розвитку підприємства.

Якщо заборгованість накопичилася – вихід є!

Розуміємо, роз’вязати проблему заборгованості в теперішніх умовах надзвичайно важко. Тож рекомендуємо укласти договір реструктуризації. Для цього необхідно звернутись до юрисконсульта служби обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал», вул. Спаська, 9.

Просимо регулярно, до кінця поточного місяця, оплачувати послуги Водоканалу та не ставити під загрозу весь процес цілодобової подачі води та водовідведення.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Ми працюємо для Вас!

Інші новини