Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Ремонтні роботи на водопроводі вночі по вул. Зіньківській.

13.03.2020, 10:49

Водоканалівці вночі відремонтували аварійну ділянку водопровідної мережі.

Ще минулого тижня фахівці служби водопостачання виявили витік води на водогоні на вулиці Зіньківській. Тимчасово витік усунули, але певна ділянка водогону потребувала капітального ремонту.

«Було прийнято рішення щодо заміни цієї ділянки в нічний час, коли споживання води зменшується з 3000 куб. м. за годину до однієї тисячі. Це дозволило швидко провести ремонтні роботи», – говорить радник з виробничих питань Василь Забишний.

Необхідний для проведення робіт тиск в мережі постійно підтримувала диспетчерська служба. Оскільки тиск був обмежений, то паралельно на чотирьох насосних станціях ІІІ-го підйому працівники водоканалу контролювали роботу насосного обладнання.

Роботи проводили на проїжджій частині. Вдень там постійний рух транспорту, що сповільнювало б роботу комунальників. Воду вимкнули о 23 годині, а вже за годину водоканалівці усунули аварійну ситуацію.

«Робота водоканалу має свою специфіку, бо певна її частина виконується вночі, щоб місто не відчуло незручностей. У нічний час всі максимально сконцентровані, додатково залучені провідні фахівці служби водопостачання. Вдячний нашим фахівцям аварійно-відновлювальної бригади за оперативно виконану роботу», – говорить генеральний директор водоканалу Василь Воротинцев, який особисто контролював хід нічних робіт.
Інші новини