Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Полтававодоканал та поліція охорони: тактичні тренування для вдосконалення злагодженості та оперативності у роботі

22.11.2021, 12:32

Ви любите пригоди?

Наші працівники, перебуваючи на робочому місці, категорично ні!

Однак попри це, діють чітко, злагоджено і згідно з інструкцією за будь-яких несподіваних обставин.

Як, скажімо, машиністи насосних установок ГКНС КП ПОР «Полтававодоканал», що біля МЕТРО. Виявивши на території каналізаційної насосної станції сторонню особу, яка намагалася потрапити до виробничого приміщення і поводила себе агресивно, працівники нашого підприємства не розгубилися: натисли кнопку тривожної сигналізації і заблокували зловмисника на території ГКНС до приїзду працівників поліції охорони.

По тому усе відбувалося як у кіно! Поліція охорони, прибувши на об`єкт за лічені хвилини, нейтралізувала і затримала порушника. Далі – слідчо-оперативна група на автомобілі з проблисковими маячками та оформлення документації про затримання: події розвивалися стрімко, однак повноцінній роботі ГКНС це не завадило.

Не злякався надзвичайної ситуації ніхто – по-перше, лякатися інструкцією не передбачено J, а по-друге, це було спеціальне практичне заняття з відпрацюванням дій нарядів реагування на виклик так званою тривожною кнопкою з викликом слідчо-оперативної групи національної поліції на особливо важливих об`єктах, до яких належать об`єкти критичної інфраструктури нашого підприємства!

https://www.youtube.com/watch?v=GSZ_w2J_2Us

Інші новини