Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


«ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» та патрульна поліція Полтавської області: умови для всіх учасників дорожнього руху мають бути безпечними!

08.12.2021, 16:13

Організація дорожнього руху в місцях проведення аварійно-відновлювальних робіт; правила, норми і стандарти, що стосуються безпеки дорьожнього руху в місцях провадження робіт – така тема навчального заняття з представниками відділу організації безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Полтавській області та фахівцями служб

КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

«Зібралися для того, щоб почути один одного, висловити побажання, вислухати пропозиції для ще більш тісної співпраці щодо мінімізації ризиків під час ремонтних робіт, які дуже часто виконуємо на проїжджій частині чи тротуарі. Наше спільне завдання – під час проведення аварійно-відновлювальних робіт організувати цей процес таким чином, аби пов`язаних з ним інфраструктурних проблем виникало якомога менше», – зазначає головний інженер КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» Євген Забишний.

«Ми співпрацюємо постійно, але у такому форматі зустрічаємося вперше. Це чудова нагода обговорити деталі, що стосуються обов`язків, покладених на організатора тих чи інших ремонтних робіт, аби створити максимально безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху» – наголошує інспектор відділу організації безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області Іван Лаврусенко.
Інші новини