Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» проводить ремонтні роботи на колекторах.

11.02.2020, 13:50

Система каналізації міста – це майже 400 км . каналізаційних мереж, 19 каналізаційно-насосних станцій. Майже половина каналізаційних мереж зношені, знаходяться в аварійному стані і давно потребують заміни.

Ситуація з каналізаційними колекторами досить серйозна – це велика

проблема підприємств водопровідно – каналізаційної галузі і Полтава – не виняток.

Минулого тижня на розі вул. Миру – Бідного стався черговий «провал» на колекторі, який був прокладений у 1976 році. Строк експлуатації його 20-25 років, тобто він вже двічі відслужив свій термін. Працівники підприємства оперативно зреагували і локалізували проблему.

- В п’ятницю вночі, не зважаючи на морози, ми встановили тимчасову насосну станцію, змонтували обвідний колектор для перекачування стоків, тож мешканці не відчують незручностей щодо водовідведення. В свою чергу, вкотре звертаємося до мешканців не використовувати каналізацію як бак для сміття - розповідає начальник дільниці з експлуатації колекторів та КНС «Полтававодоканалу» Андрій Коломієць.

Система комунікацій досить зношена і призначена лише для стоків. Нажаль, такі елементарні речі не всім полтавцям відомі. Як результат – комунальникам доводиться раз на добу, а то й декілька раз чистити насос для перекачування стоків від сміття. Наразі водоканалівці проводять обстеження місця аварії та необхідні підготовчі роботи.

З початку лютого по вул. Ветеринарній ведуться роботи щодо заміни 80 метрів каналізаційного колектору, який прокладений на глибині до 5 метрів., Роботи близяться до завершення, вже прокладено 66 метрів труби виготовленої з сучасних пластикових матеріалів, строк експлуатації яких 50-80 років. Після завершення робіт тимчасова насосна станція буде демонтована та буде наведений благоустрій. Комунальники просять вибачення за тимчасові незручності.

Інші новини