Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Четвертий щорічний конкурс працівників водоканалів «Кращий за професією» відбувся цього разу у межах відзначення 120-літнього ювілею КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

12.10.2020, 09:53

Четвертий щорічний конкурс працівників водоканалів «Кращий за професією» відбувся цього разу у межах відзначення 120-літнього ювілею КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ». Підприємство – у трійці кращих в Україні: про це сказав президент Асоціації «Питна вода України» Юрій Хіврич під час вручення грамот та нагород.

Змагалися водоканалівці у восьми номінаціях. Серед бухгалтерів кращими стали Світлана Полтавська з «Полтававодоканалу» (3 місце), Тетяна Кузінська з «Кременчукводоканалу» (2 місце), Марина Болотіна з «Полтававодоканалу» (1 місце).

Кращі контролери водопровідного господарства: Євгенія Кулько, «Полтававодоканал» (3 місце), Вікторія Липовецька, «Кременчукводоканал» (2 місце), Валентина Зарецька, «Полтававодоканал» (1 місце).

У номінації «Кращий слюсар АВР служби водопостачання» місця розподілилися так: 3 місце – команда із Кременчука у складі Олександра Пономаренка та Андрія Куделі, 2 місце – полтавська команда (Олександр Щербаков та Артем Міхєєв), 1 місце виборола команда з Полтави у складі Максима Шейка та Олександра Клюшника. У номінації «Кращий слюсар АВР служби каналізації» 3 місце у команди з Полтави – Микола Филенко та Олексій Копил, 2 місце у кременчуцької команди – Анатолій Бондур та Геннадій Грама, найкращими стали (1 місце) полтавці Михайло Калінін та Максим Токар.

Серез електрогазозварників призові місця вибороли Ігор Подворчан, «Полтававодоканал» (3 місце), Андрій Москаленко, «Полтававодоканал» (2 місце) та Сергій Стебельський, «Кременчукводоканал» (1 місце). Серед електромонтерів кращими стали Валентин Данилейко з Кременчука (3 місце), Віталій Верхола з Полтави (2 місце) та Олександр Самохатка з Полтави (1 місце).

Найвидовищнішими конкурсами вже традиційно стали ті, де змагалися кранівщики та екскаваторщики. Так, у номінації «Кращий машиніст крану автомобільного» перемогли Олександр Малик з «Полтававодоканалу» (3 місце), Павло Литвиненко з «Кременчукводоканалу» (2 місце) та Анатолій Кива з «Полтававодоканалу» (1 місце). Кращими машиністами екскаватора стали Микола Шкоденко з Полтави (3 місце), Сергій Домажирський з Кременчука (2 місце) та Іван Світа з Полтави (1 місце).

У загальному підсумку перемогу здобули фахівці КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

Щиро вітаємо віртуозів своєї справи!

Інші новини