Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


Балансові комісії: конструктивна розмова для оптимізації надання якісних послуг

24.06.2021, 14:36

Фінансові показники кожної дільниці у районах Полтавщини, причини втрат води та шляхи їх усунення, укладання договорів щодо надання послуг водопостачання та водовідведення у районах – це далеко не повний перелік питань, розглянутих балансовою комісією КП ПОР «Полтававодоканал», засідання якої відбуваються на підприємстві щоквартально.

«Ці зустрічі з працівниками наших дільниць у районах дуже важливі. Робота наших районних філій – під постійною увагою, адже ми працюємо не лише у Полтаві: КП ПОР «Полтававодоканал» надає послуги з централізованого водопостачання мешканцям та підприємствам Карлівки, Шишак, Опішні та Стасів, а послуги з централізованого водовідведення від нашого підприємства отримують мешканці та підприємства ще й Машівки, Кобеляк, Котельви та Нових Санжар. І саме засідання нашої балансової комісії – чудова нагода деталізувати і конкретизувати проблеми, на які слід звернути особливу увагу, проаналізувати нашу діяльність за кожні три місяці та визначити пріоритети подальшої роботи», – зазначив заступник генерального директора з економіки та фінансів КП ПОР «Полтававодоканал» Микола Третяк.

Працівники районних дільниць звітують у подібному форматі щоквартально. Саме це дає імпульс для розуміння проблем на дільницях, показує проблеми зблизька та дає змогу напрацювати шляхи їх розв`язання.

Інші новини