Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


А що там на проспекті Миру, 36 у Полтаві?

15.03.2021, 10:21

Розуміємо, що мешканці 14-поверхової «свічки» та прилеглих будинків потерпають від сусідства з аварійним каналізаційним колектором. Тому шукаємо гроші на заміну цієї аварійної ділянки та ведемо переговори з імовірними підрядниками, які можуть виконати цю роботу.

Минулоріч вже проведені роботи (підрядним способом) щодо заміни ділянки цього ж колектора за адресою просп. Миру 26/13. Вартість цих робіт склала 4 150 тис. грн.

- Скільки коштуватиме реконструкція колектора на просп. Миру, 36?

Ще тиждень тому, опираючись на попередні цифри, ми вважали, що необхідно орієнтовно 5 млн. гривень. Однак представники підрядних організацій вважають, що ця робота коштує 8 млн. грн…

Поки що там працює тимчасова каналізаційна насосна станція та напірна каналізаційна мережа в обхід аварійних ділянок. Відтак у зруйнованій частині колектора жодних стоків немає – вони у пластиковій трубі напірної мережі.

- Чому це важливо?

По-перше, для розуміння: жодних процесів «розмивання» зараз не відбувається – розмивати просто нічим! А по-друге, будинок зведений з дотриманням усіх нормативних відстаней до інженерних комунікацій, отож ні каналізаційний колектор, ні інші комунікації не мають впливу на міцність споруди.

- Мешканці побоюються, що будинок дає тріщини?

Ми їх теж побачили. ‼АЛЕ!‼ Між будинком та прибудовою «чорного входу» одного з магазинів – вона таким чином «відходить» від основної споруди. Так же само «відходить» поріг прибудови від власне прибудови. І все це – з іншого боку будинку!

- Чи буде замінено аварійну ділянку каналізаційного колектора на проспекті Миру, 36?

Обов`язково! На питання «Коли?» відповідь матимемо, щойно відшукаємо необхідну суму для виконання цих робіт.


Інші новини