Полтававодоканал

КП ПОР «Полтававодоканал»

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 40А
Контактна інформація

Приєднуйтеся до чат-ботів! Докладніше


До уваги споживачів, які користуються послугами вуличних та дворових водорозбірних колонок загального користування!

30.06.2020, 15:20

Станом на 1 червня 2020 року споживачі послуг КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» водопостачання яких передбачено від вуличних та дворових водорозбірних колонок загального користування заборгували підприємству за фактично спожиті послуги водопостачання 3770,22 тис. грн.

У зв’язку з тяжким фінансовим станом на підприємстві надання послуг в подальшому без вчасної оплати в повному обсязі є неможливим. Щоб запобігти безконтрольному використанню та втратам води, КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» готує заходи по закриттю та демонтажу більшості водорозбірних колонок міста.

З метою запобігання відключення ВРК загального користування, підприємство звертається до абонентів - боржників в терміновому порядку сплатити заборгованість за фактично спожиті послуги водопостачання , укласти Договір про надання послуг та оплачувати послуги готівкою або в безготівковій формі на рахунок Водоканалу не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. При відсутності коштів для оплати заборгованості в повному обсязі рекомендуємо укласти договір про погашення реструктуризованої заборгованості за послуги з централізованого водопостачання.

Середньомісячна вартість послуг на 1 особу користувача послуг вуличної водорозбірної колонки загального користування становить – 20,49 грн.

Середньомісячна вартість послуг на 1 особу користувача послуг дворової водорозбірної колонки загального користування становить – 73,76 грн.

КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»

Інші новини